Zespół Ośrodka KARTA pracuje zdalnie

czwartek, 12 Marca, 2020

Drodzy Państwo, Czytelnicy i Przyjaciele KARTY,

w związku z sytuacją epidemiologiczną podjęliśmy decyzję, że pracownicy Ośrodka KARTA będą pracować zdalnie, a nasza siedziba będzie zamknięta. Ograniczenia związane z epidemią i przymusową izolacją z dużą siłą uderzają w małe biznesy, w tym wydawców. Wspierajmy się nawzajem, a razem przeczekamy ten trudny czas. Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni internetowej. Zamówienia realizujemy na bieżąco, możliwe są jednak opóźnienia w dostarczeniu przesyłek. Każda kupiona w tym czasie książka czy numer „Karty” to wsparcie dla małego wydawnictwa, które stara się robić coś pożytecznego dla naszej wspólnej pamięci. A jednocześnie – dobra lektura dla Was, na przeczekanie do lepszych czasów. Zachęcamy także do zakupu e-booków.

 
Informacje grantowe 
Zdjęcie:
Ok. 1943, Perth, Szkocja, Wielka Brytania.
Pakowanie paczek dla polskich dzieci, które opuściły Związek Radziecki wraz z armią Andersa. 2. z prawej Bohdan Olizar, ojciec Michała Olizara, w środku jego przyszła żona Izabela.
Fot. NN, zbiory Michała Olizara, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Zachęcamy do oglądania naszych zbiorów na FotoKarta.