Przedświąteczny kiermasz historyczny Ośrodka KARTA

W dniach 11–13 grudnia (od piątku do niedzieli) w godz. 11.00-20.00 odbył się w siedzibie Ośrodka KARTA (ul. Narbutta 29 w Warszawie) przedświąteczny kiermasz historyczny.!cut!

– historia XX wieku: książki, albumy, kwartalnik „Karta”
– „bibuła” gratis – do każdego zakupu powyżej 10 zł – oryginalne wydawnictwa II obiegu
– rabaty 50%–70%
– pamiątkowe zdjęcie w karetce Pogotowia Archiwalnego
– dla każdego gościa — kawa i pączek

Ośrodek KARTA, laureat tegorocznej Nagrody Dwudziestolecia Odrodzenia Niepodległej Polski - Pro Publico Bono, zorganizował w siedzibie przy ul. Narbutta 29 w Warszawie, od 11 do 13 grudnia, kiermasz swoich wydawnictw. To była wyjątkowa okazja do zapoznania się ze wszystkimi publikacjami działającego od blisko 28 lat Ośrodka, zajmującego się historią Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Okazyjnie niskie ceny na wszystkie tytuły: albumy (m.in. Stan wojenny, Karnawał z wyrokiem, Mercedes a sprawa polska, Prywaciarze, Rumuński azyl, Rok 1918, Upadek Peerelu, Rok 1939, Rok 1968) i serie książkowe (m.in. Żydzi polscy, Świadectwa, Opozycja w PRL, Polska-Ukraina trudne pytania), tomy „Indeksu Represjonowanych” oraz publikacje edukacyjne (1989. Koniec systemu, Wrzesień 1939. Rozbiór Polski, Dni „Solidarności”, Koniec Jałty).

W ofercie także aktualne oraz archiwalne numery kwartalnika „Karta” — rekomendowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do codziennej pracy polonistów i historyków w szkołach.

Partner: Blikle Sp. z o.o.
Partner medialny: Gazeta.pl Historia, PulsWarszawy.pl