BIP

<< < 1   2   3   4   5   6   7   8   9  .... > >>

Ośrodek KARTA i Zakład Narodowy im. Ossolińskich serdecznie zapraszają na wrocławską premierę książki "W twoim kraju wojna!" Małgorzaty Niezabitowskiej. Spotkanie odbędzie 26 października o godzinie 18 w Auli Ossolineum, a poprowadzi je redaktor Beata Maciejewska.

 

 

Ekspertyza "Archiwa społeczne w Polsce. Stan obecny i perspektywy".

Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszych profili na Tweeterze oraz Instagramie. Dołącz do nas!  
Serdecznie zapraszamy szkoły i biblioteki do zapoznania się z ofertą naszego wydawnictwa. Przygotowaliśmy specjalne, atrakcyjne rabaty od 40 do 70 %
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy "Kocham fotografię. Porter epoki w obiektywie Stanisława Kazimierza Kossowskiego" wraz z organizatorem wystawy Dom Spotkań z Historią oraz Narodowego Muzeum Sztuki im. M. K. Čiurlionisa w Kownie.
Ośrodek KARTA zaprasza na trzeci i ostatni już spacer z cyklu „Spacery ulicami romantyków" – prezentację miejsc związanych z działalnością mokotowskiej Sekcji Artystycznej BIP-u w czasie Powstania Warszawskiego.
 „Polskie archiwa społeczne i prywatne w Wielkiej Brytanii” – to projekt dokumentacyjny Fundacji Ośrodka KARTA, dzięki któremu udało się zapisać doświadczenie indywidualne wielu emigrantów.
Ośrodek KARTA i Dom Spotkań z Historią serdecznie zapraszają na spotkanie: „Milenium: starcie państwo–Kościół (1956–66)”. W dyskusji udział wezmą: prof. Andrzej Friszke (historyk), o. Wacław Oszajca (pisarz i publicysta), Zbigniew Gluza (red. naczelny „Karty”). Prowadzenie: dr Dominika Kozłowska, red. naczelna miesięcznika „Znak”.
Dom Spotkań z Historią i Ośrodek KARTA zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Ireny Jarosińskiej „Minimum słów. Teatr Mirona Białoszewskiego": 9 września (piątek) 2016, godz. 18.00, DSH, ul. Karowa 20 w Warszawie. WSTĘP WOLNY. 
Fundacja Ośrodka KARTA zaprasza wszystkich, którzy chcą zacząć prowadzić lub sprofesjonalizować swoje archiwum społeczne na odpłatne szkolenie, które odbędzie się w Warszawie w dniach 22-23 września. Zapraszamy przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń, muzeów, bibliotek, a także osoby prywatne i grupy nieformalne. 
<< < 1   2   3   4   5   6   7   8   9  .... > >>
Ośrodek KARTA ul. Narbutta 29 02-536 Warszawa tel. (+48 22) 848 07 12; 848-07-28; 848-07-61 / Mapa strony